Dom im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo - Terapeutyczna w Gdańsku zatrudni osobę (kucharz lub pomoc kuchenna) do przygotowywania posiłków dla dzieci przebywających w Domu im. J. Korczaka

Główne zadania na zajmowanym stanowisku:

1.Przygotowywanie posiłków zgodnie z zatwierdzonym jadłospisem i reżimem sanitarnym,

2.Dbałość o odpowiednie przechowywanie produktów wydanych do produkcji,
3.Dbanie o należytą jakość i smak przygotowywanych posiłków,
4.Wydawanie posiłków dla dzieci.

Wymagane wykształcenie:

Ukończona minimum szkoła
zawodowa o profilu gastronomicznym (stanowisko kucharz) lub podstawowa (pomoc kuchenna)
a także
Wiedza z zakresu sposobów przygotowania posiłków,  znajomość przepisów kulinarnych oraz podstaw zasad żywienia dzieci niepełnosprawnych i chorych.

Oferujemy:

umowę o pracę
praca w miłej atmosferze
Zakładowy Fundusz Świadczeń  Socjalnych

 

Na CV oczekujemy do 20.01.2020r

Dokumenty aplikacyjne proszę przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub przynieść osobiście do Domu im. J.Korczaka do administracji w godzinach 7:30 - 15:30 od poniedziałku do piątku

Zamówienie publiczne na "Zakup samochodu 9 osobowego przystosowanego do przewozu 1 osoby na wózku inwalidzkim, na potrzeby Domu im. J. Korczaka Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Gdańsku".

Zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję że administratorem danych osobowych jest Dom im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku, ul. Abrahama 56, 80-307 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w zbiorze OFERENCI  jest Ustawa z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzania zamówienia publicznego lub innej formy postępowania wynikającej z przepisów prawa, a osoba, której dane dotyczą, oraz osoby przez nią upoważnione mają prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie o zamówieniu

SIWZ.pdf

SIWZ - wersja edytowalna.docx

Odpowiedzi na pytania 1

Informacja z otwarcia ofert

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty